Hoppa till huvudinnehåll

Personal

Rektor

Axel Lagergren Jernselius
0157-43 12 01
axel.lagergren.jernselius@edu.flen.se

Biträdande Rektor

Stina Pettersson
0157-43 12 02
stina.pettersson@edu.flen.se

Skoladministratör

Natalie Mathieu
0157-43 12 03
natalie.mathieu@edu.flen.se

Förskoleklass

Taija Zetterberg – taija.zetterberg@edu.flen.se
Hanna Jerkenius – hanna.jerkenius@edu.flen.se

År 1

Jessica Berglund – alice.margareta.jessica.berglund@edu.flen.se
Entela Laboviti – entela.laboviti@edu.flen.se

År 2

Katarina Pettersson – katarina.pettersson@edu.flen.se
Tina Hjertén – christina.hjerten@edu.flen.se

År 3

Jo-Ann Mathieu – jo-ann.mathieu@edu.flen.se
Safana Wassif – safana.wassif@edu.flen.se

År 4-6

Abeer Baher – abeer.baher@edu.flen.se
Rebecca B Nagy – rebecca.b.nagy@edu.flen.se

Speciallärare

Nathalie Österberg – nathalie.osterberg@edu.flen.se
Eva Tordsson – eva.tordsson@edu.flen.se
Karin Ternulf Larsson – karin.ternulf@edu.flen.se

 

Idrott

Bashkim Shaqiri – bashkim.shaqiri@edu.flen.se

Slöjd

Ulf Wallenberg – ulf.wallenberg@edu.flen.se

Elevhandledare

Kristina Jernqvist – kristina.jernqvist@edu.flen.se
Viveca Stjernlöf – viveca.stjernlof@edu.flen.se
Thom Karlsson – thom.karlsson@edu.flen.se
Susanne Atterday – susanne.atterday@edu.flen.se
Robin Lamberg – robin.lamberg@edu.flen.se

 

Modersmål arabiska

Hala Hekmat – hala.hekmat@edu.flen.se
Hanade Zangare – hanade.zangare@edu.flen.se

Bibliotek

Markus Hultcrantz – markus.hultcrantz@edu.flen.se

Martin Hjortfors – martin.hjortfors@edu.flen.se

Fritidshem

Madeleine Svedling – madeleine.svedling@edu.flen.se
Kristina Jernqvist – kristina.jernqvist@edu.flen.se
Maria Larsson – maria.larsson@edu.flen.se
Katarina Eriksson – katarina.eriksson@edu.flen.se
Thom Karlsson – thom.karlsson@edu.flen.se
Viveca Stjernlöf – viveca.stjernlof@edu.flen.se
Robin Lamberg – robin.lamberg@edu.flen.se
Ahmad Al Mouaz – ahmad.al.mouaz@edu.flen.se
Manal Alshikh
Tobias Rosengren
Baraah Almhallami
Rahaf Khatab

Skolvaktmästare

Roger Karlsson roger.karlsson@edu.flen.se


Sidansvarig: Axel Lagergren Jernselius
Senast uppdaterad: 2019-09-30 14:43:19

Vi hjälper dig

Saknar du information?
Kontakta någon av oss.

Axel Lagergren Jernselius

Rektor Bettna skola och Malmaskolan

0157 - 43 12 01

Jenny Ceder

Skoladministratör

0157-43 12 03