Hoppa till huvudinnehåll

Personal

Rektor

Katarina Gustafsson katarina.gustafsson@edu.flen.se

 

Bitr. Rektor

Åsa Carnesten asa.carnesten@edu.flen.se

 

Administratörer

Marianne Andersson marianne.andersson@edu.flen.se

Maria Sjöblom Söderberg maria.sjoblom@edu.flen.se

 

Mentorer

Sophie Stridh sophie.stridh@edu.flen.se

Peter Hedblom peter.hedblom@edu.flen.se

Sofia Güner sofia.guner@edu.flen.se

Hans Johansson hans.johansson@edu.flen.se

 

Pedagoger

Cathrine Dolk (ämneslagledare Sv, So) cathrine.dolk@edu.flen.se

Fredrik Harrsjö (ämneslagledare Ma, No) fredrik.goran.harrsjo@edu.flen.se

Madeleine Fantl (ämneslagledare språk) madeleine.fantl@edu.flen.se

Maria Harrsjö (ämneslagledare Praest) maria.kristina.harrsjo@edu.flen.se

Adelina Tabaka

Aleksandra Galuszka

Anne-Lie Briby

Arne Råberg

Carl Larsson

Caroline Johansson-Baudou

Christina Dieden

Christina Hill

Dan Olofsson

Daniel Schwarts

Elin Duan

Gudrun Söderberg

Göran Hellström

Itte Weidman

Jose Arana

Lisen Monasterio

Ludvig Swärd

Maria Gustafsson

Marita Cronler

Per Qvarnström

Petra Högberg

Richard Ekström

Sabina Magnusson

Sigyn Dannemann

Sofia Björklind

Stefan Anderson

Tobias Ryttersson

Ulf Karlsson

Vedran Maras

Yvonne Grip

Zandra Ingvald

Jonas Thyrén

 

2:a pedagoger

Erik Gustafsson Vallström

Toini Oikarinen

 

Elevstödjare

Anders Axelsson

Robert Holegård

Lena Linder

Amina Kasili Caton

Alexander Jernqvist

Merja Lendin

 

F-stöd

Caroline Johansson-Baudou caroline.baudou@edu.flen.se

Hamza Al-Khatib, arabiska

 

K-bas telefon: 0157-430559

Anette Jonsson, spec

Eleonor Olsson, spec

Bo Finstorp

 

A-Grupp Telefon: 0157-430573 Sms: 076-5594512

Gudrun Söderberg

Christina Dieden

Anders Axelsson

Per Qvarnström

 

Vaktmästare

Patrik Pettersson

 

Elevhälsan

Anna Ohlsson

Pia Grenhoff

Mikael Möller

 

Syv

Lasse Unnersjö

Jaana Niska


Sidansvarig: Åsa Carnesten
Senast uppdaterad: 2020-05-08 11:42:34

Vi hjälper dig

Saknar du information?
Kontakta någon av oss.

Katarina Gustafsson

Rektor Stenhammarskolan 7-9

0157-43 05 40

Åsa Carnesten

Biträdande rektor Stenhammarskolan

0157 – 43 05 41